פרגו באר שבע - כשר למהדרין

פיצה הינה ללא ספק אחד מן המאכלים האהובים הקיימים בישראל ובעולם בכלל.
רשת פיצה פרגו האהובה מזמינה אתכם ליהנות עם חברים, המשפחה או בני הזוג, מפיצות טעימות, מאפים, קינוחים ושאר מאכלים מפנקים בסניף באר שבע הכשר למהדרין, ואפילו מתפריט טבעוני עשיר! באר שבע, הלא היא בירת הדרום, הינה עיר מתפתחת עם שכונות רבות ומגוונות, תושבים וותיקים לצד חדשים, משפחות צעירות וכמו כן, גם סצנת צעירים גדולה ורחבה הודות לאוניברסיטה הקיימת בעיר. בהתאם, הדרישה לפיצה איכותית, טעימה, בטעמים וסוגים מגוונים הינה גבוהה מאוד בעיר ובדיוק לשם כך, קיים סניף באר שבע של פיצה פרגו המוכרת והאהובה בעיר!
סניף פיצה פרגו בבאר שבע הינו כשר למהדרין וכולל את התפריט ותודעת השירות הגבוהה הנהוגה בשאר הסניפים שלנו. בין היתר, ניתן להזמין מהסניף: פיצות עם תוספות פופולאריות, שדרוג המגש לבצקים מעניינים, חדשים וייחודיים כמו בצק כורכום, בצק צ'ילי חריף, בצק חיטה מלאה ועוד. כל זאת כמובן, לצד מבצעים קיימים וחדשים, כך ששווה לברר עליהם בעת יצירת הקשר עם הסניף.
אפשרות נוספת ומומלצת של פיצה פרגו, הינה אחד מן המוצרים הטבעוניים של הרשת, הכוללים: פיצה טבעונית, מאפים, טוסטים, קינוח ועוד. חשוב לציין שגם המוצרים הטבעוניים שלנו מוכנים באיכות הגבוהה ביותר, עם הטעמים המוכרים של רשת פיצה פרגו! מעוניינים בפיצה טעימה, מאפים ושאר מוצרי התפריט שלנו בבאר שבע? הנכם מוזמנים ליצור קשר, להגיע לסניף או להזמין משלוח
איזורי חלוקה של משלוחים: באר שבע
שעות פעילות:
א-ה : 23:00 - 10:00 | ו : סגור | ש : חצי שעה מצאת השבת - 24:00

צור קשר

  • אפרים לרון 112, באר שבע
  • 08-6255500